PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 01.01.2023

theotokosZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek od godz. 23.00 do północy odbędzie się w kościele „Godzina Święta" - czuwanie wynagradzające przed Najświętszym Sakramentem. Jest ono częścią kultu do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego.

Po dwóch latach przerwy wznawiamy Orszak Trzech Króli. Tegoroczny Orszak przejdzie ulicami Ożarowa i rozpocznie się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego po Mszy Świętej o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Objawienia Pańskiego i złożenia hołdu Nowonarodzonemu Królowi.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Ze względu na Uroczystość Epifanii chorych odwiedzimy w czwartek w godzinach porannych.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę 8 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na spotkanie grupy biblijnej zapraszamy w przyszłą niedzielę, 8 stycznia. Spotkanie odbędzie się o g. 16.00 w sali wykładowej nr. 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki SAC będzie oczekiwał na chętnych przy furcie.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Waldemar Pawelec – pallotyn pracujący na co dzień na Ukrainie. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie tamtejszych wspólnot.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na "Karnawałową Randkę Małżeńską". Jest to wieczór dla małżeństw sakramentalnych a w nim: warsztaty budowania więzi i bliskości małżeńskiej z wykorzystaniem elementów Tanga Argentyńskiego, kolacja we dwoje oraz małżeński wieczorek taneczny. Randka odbędzie się 21 stycznia 2023 r w hotelu Lamberton. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie www.przyjacieleoblubienca.pl.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama