PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 08.01.2023

chrzestpanski13Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Waldemar Pawelec – pallotyn pracujący na co dzień na Ukrainie. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie tamtejszych wspólnot.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na spotkanie grupy biblijnej. Odbędzie się ono o godz. 16.00 w sali wykładowej nr. 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki SAC będzie oczekiwał na chętnych przy furcie.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na "Karnawałową Randkę Małżeńską". Jest to wieczór dla małżeństw sakramentalnych a w nim: warsztaty budowania więzi i bliskości małżeńskiej z wykorzystaniem elementów Tanga Argentyńskiego, kolacja we dwoje oraz małżeński wieczorek taneczny. Randka odbędzie się 21 stycznia 2023 r w hotelu Lamberton. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie www.przyjacieleoblubienca.pl. Zostały ostatnie wolne miejsca.


Wszystkich parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera boże błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama