PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 15.01.2023

chrystus sluga2Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W dniach 18-25 stycznia odbywać się będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan obchodzony w tym roku pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości". Plan spotkań modlitewnych w Warszawie dostępny jest na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej.

W sobotę, 21 stycznia 2023 r. o godzinie 16.00 w Bazylice Konkatedralnej pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie odbędzie się uroczystość zamknięcia etapu diecezjalnego procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego ks. Stanisława Szulmińskiego. Uroczystości będzie przewodniczył bp Romuald Kamiński, Biskup Warszawsko-Praski. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Uroczystość transmitowana będzie na kanale Palloti.TV.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego – założyciela pallotynów i pallotynek oraz Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert polskich kolęd w wykonaniu chóru „Ab imo pectore" pod dyrekcją p. Mariusza Latka. Koncert odbędzie się w kościele o godz. 19.00.


Wszystkich parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera boże błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama