PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 29 stycznia 2023 r.

mbgromnicznaW sobotę, w wieku 87 lat odszedł do Pana ks. Marian Szczotka SAC – wieloletni proboszcz naszej parafii i wykładowca w seminarium. Pogrzeb odbędzie się w środę, 1 lutego o godz. 12.00 w Wadowicach na Kopcu. Organizujemy autokar by jechać na tę uroczystość. Osoby chętne mogą się zapisywać w furcie seminarium.

Zapraszamy dziś na spotkanie grupy biblijnej. Odbędzie się ono o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 5. Prowadzący – ks. Michał Siennicki będzie oczekiwał na chętnych przy furcie seminarium.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. W czasie tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 12.00 (z odnowieniem konsekracji) i o 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na „Godzinę Świętą" - adorację wynagradzającą od 23:00 do północy. Prosimy, by zgłaszać chorych, do których mamy przyjść z komunią świętą. Dzieci zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 16.00, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Sprzątanie dekoracji świątecznej zaplanowaliśmy na najbliższą sobotę. Panów zapraszamy na godz. 10.00, panie na 11.00. Można przynieść ze sobą narzędzia do demontażu i sprzątania.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W imieniu ks. Waldemara Pawelca SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dwa tygodnie temu. Na potrzeby wspólnoty w Kijowie ks. Waldemar zebrał 12.103 PLN.

W przyszłą niedzielę mieszkańcy Pallotyńskiego Centrum „Przyszłość dla Ukrainy" będą zbierać datki na sfinansowanie wyjazdu dla dzieci w czasie ferii.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama