PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 19 lutego 2022 r.

popiol2Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie przy wyjściu z kościoła.

W przyszłym tygodniu gościć będziemy zespół „Kalyna" z Ukrainy. Po Mszach Św. wystąpią z krótkim koncertem i będą rozprowadzać swoje nagrania.

W imieniu alumnów z seminarium zapraszamy na tegoroczne Misterium Męki Pańskie. Informacje o terminach spektakli dostępne są na plakatach i w internecie.

Wejściówki na wybrane spektakle można rezerwować telefonicznie bądź osobiście w furcie seminarium. Polecamy zwłaszcza terminy niedzielne: 5, 12, 19 i 26 marca oraz 2 kwietnia o godz. 15.00.

Rozpoczęliśmy remont naszego kościoła. Obejmie on malowanie ścian, czyszczenie polichromii oraz ołtarzy. Już teraz dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów inwestycji.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama