PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu 26 lutego 2023 r.

kuszenie11Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy dziś na spotkanie grupy biblijnej. Odbędzie się ono o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 5. Prowadzący – ks. Michał Siennicki będzie oczekiwał na chętnych przy furcie seminarium.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na Godzinę Świętą – adorację wynagradzającą od godz. 23.00 do północy. Prosimy by zgłaszać osoby do których mamy się udać w piątek z Komunią Św. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dziś w naszej parafii swoje praktyki pastoralno-katechetyczne rozpoczął dk. Michał Elsner SAC. Otoczmy go życzliwością i modlitwą, by dobrze i owocnie przeżył ten etap swojego przygotowania do święceń kapłańskich.

Zechęcamy, by w furcie seminarium rezerwować sobie wejściówki na Misterium Męki Pańskiej. Polecamy zwłaszcza terminy niedzielne: 5, 12, 19 i 26 marca oraz 2 kwietnia o godz. 15.00.

Dziękujemy serdecznnie za wszelkie ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów malowania i czyszczenia kościoła. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ten cel.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama