Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkiego Postu 5 marca 2023 r.

przemienienie17Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.30 w kościele.

Dziękujemy serdecznnie za wszelkie ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów malowania i czyszczenia kościoła.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.