Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 16 kwietnia 2023 r.

swtomasz1Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. W Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim głównej Mszy o godz. 12.00 przewodniczył będzie bp Piotr Jarecki.

Na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy dziś o 17.30. We wtorek – na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i w środę po wieczornej Mszy Św. na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie grupy biblijnej. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki – będzie oczekiwał na chętnych przy furcie seminarium.

Po dłuższej przerwie staramy się wznowić działanie chóru „Cantus Firmus". Odbyły się już pierwsze próby. Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby swoim śpiewem ukazywać piękno liturgii. Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w sali na I piętrze w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

Stroje na uroczystość Pierszej Komunii Św. będzie można odebrać w sobotę, 22 kwietnia od godz. 16.00 w sali w tzw. łączniku. Szczegółowy harmonogram przesłany będzie rodzicom w dzienniku elektronicznym.

Szymon Rapacz, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Kołodziejczyk, panna z par. św. Wojciecha w Wyszkowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów.