Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 30 kwietnia 2023 r.

dobrypasterz13Na nabożeństwa majowe zapraszamy od jutra w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00.

W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Nie będzie Mszy o godz. 12.00.

Zapraszamy do naszego chóru „Cantus Firmus". Próby odbywają się w poniedziałki (oprócz najbliższego) o godz. 19.00 w sali na I piętrze w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację wynagradzającą od godz. 23.00 do północy. Pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek przed południem zaniesiemy Komunię Św. do chorych. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. W sobotę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na medytację maryjną.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 ks. kardynał Kazimierz Nycz udzieli sakramentu święceń w stopniu prezbiteratu diakonowi Karolowi. Mszę prymicyjną w naszym kościele odprawi on w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Mikoszewa nad morzem w dniach 25.06 – 01.07. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.