PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 02 lipca 2023 r.

swtomasz2Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinę świętą od 23.00 do północy. Komunię Świętą dla chorych przyniesiemy w piątek przed południem. Okazja do spowiedzi dla wszystkich w piątek od godz. 17.30.

W czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Artur Konrad Balik, kawaler z par. Świętej Rodziny w Warszawie-Ursusie i Katarzyna Teresa Kruszewska, panna z par. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich w Warszawie
2. Jakub Adam Krogulski, kawaler z par. Dobrego Pasterza w Warszawie i Paulina Wojaczek, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama