Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 23 lipca 2023 r.

joachim anna1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na szlak pątniczy wyruszy wkrótce 312 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy zwłaszcza do pielgrzymowania w akademickich „Siedemnastkach" prowadzonych od lat przez pallotynów. Trwają już internetowe zapisy do grup na stronie 17-ka.org.pl.

We wtorek przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. porannej i wieczornej. Serdecznie zapraszamy!

W środę wspominamy w liturgii świętych Joachima i Annę – rodziców Najświętszej Maryi Panny a w sobtę Martę, Marię i Łazarza – przyjaciół Pana Jezusa.

Przypominamy, że czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.

Grzegorz Wąś, kawaler z par. Dobrego Pasterza w Warszawie i Aleksandra Miklińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.