PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Święto Przemienienia Pańskiego 06 sierpnia 2023 r.

przemienienie18Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na szlak pątniczy wyruszyła dziś 312 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Pamiętajmy o pątnikach w naszych modlitwach prosząc zwłaszcza o zdrowie, siły i dobrą pogodę, by oni mogli zanieść nasze intencje przed wizerunek Maryi na Jasnej Górze.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę poprzez zakup pierniczka można będzie wesprzeć panią Janinę, która jest po udarze, ma wiele chorób współistniejących oraz stan przednowotworowy. Zebrane środki będą przeznaczone na leczenie oraz przystosowanie mieszkania.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30. Pamiętajmy też o godnym stroju, gdy przychodzimy na liturgię do kościoła.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama