Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 13 sierpnia 2023 r.

wniebowziecie9Dziś zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

W związku z rocznicą zwycięskiej Bitwy Warszawskiej tego dnia w naszej świątyni godz. 12.00 będzie odprawiona Msza Św. za Ojczyznę a po niej w kościele odbędzie się koncert zespołu „Powidoki". Zobacz plakat >>>

Na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św.

Poprzez zakup pierniczka można dziś wesprzeć panią Janinę, która jest po udarze, ma wiele chorób współistniejących oraz stan przednowotworowy. Zebrane środki będą przeznaczone na leczenie oraz przystosowanie mieszkania.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.

Pamiętajmy o godnym stroju, gdy przychodzimy na liturgię do kościoła.

1. Karol Grzegorz Jakubczyk, kawaler z par. tutejszej i Paula Klaudia Jaciubek, panna z par. tutejszej
2. Tomasz Kaczmarczyk, kawaler z par. tutejszej i Martyna Przychodzka, stanu wolnego (po stwierdzeniu nieważności małż.) z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.