Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 03 września 2023 r.

narodzenienmp4Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Uczniów, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę Świętą w poniedziałek o godz. 8.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

W piątek obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

Uroczystość upamiętniająca 84. rocznicę Bitwy Ołtarzewskiej odbędzie się w sobotę, 9 września o godz. 12.00 na cmentarzu wojennym w Ołtarzewie.

Pierwsza powakacyjna zbiórka ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 września o godz. 10.00 w kościele. Zapraszamy wszystkich ministrantów i tych, którzy chcieliby dołączyć do ich grona.

Przypominamy, że beatyfikacja Sług Bożych Rodziny Ulmów odbędzie się w przyszłą niedzielę, 10 września w Markowej. W przeddzień beatyfikacji w Warszawie będzie miało miejsce plenerowe widowisko historyczne „Orszak dziejów" upamiętniające Wiktorię i Józefa Ulmów oraz ich dzieci. Spektakl odbędzie się przy Krakowskim Przedmieściu i na Placu Zamkowym w godz. 17.00 – 19.00.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.