Ogłoszenia Parafialne na Ósmą Niedzielę Zwykłą 27 lutego 2011 r.

lilie

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II. Koszt wyjazdu 1.200 PLN + ok. 50 EUR. Program pielgrzymki jest umieszczony na tablicy informacyjnej przy furcie i na stronie internetowej parafii. Zainteresowani mogą się kontaktować z ks. proboszczem lub z ks. wikariuszem.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. chorym do domu przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w następujących terminach:
- grupa s. Lucyny: 10 marca, godz. 17.30
- grupa ks. Krzysztofa: 28 lutego, godz. 19.30
- grupa a. Joanny: 28 lutego, godz. 19.00
- grupa a. Damiana: 28 lutego, godz. 19.00

Scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie i próbę w piątek o godz. 16.45 w domu parafialnym.

Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę, 5 marca o godz. 14.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiona kolejna Msza inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. zorganizowana będzie kwesta na rzecz chorej Katarzyny Sałek.

Organizujemy wyjazdy wakacyjne: dla ministrantów i lektorów – 26.06-03.07 w Pokrzywnie k. Głuchołaz; dla dzieci – 08.07-14.07 w Św. Katarzynie w Górach Świętokrzyskich. Szczegółowych informacji można zasięgnąć u ks. Krzyszofa.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Nech codziennie wzrasta w nas bezgraniczne zaufanie Bożej Opatrzności.