PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 24 września 2023 r.

archanolowie5Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Intencje mszalne na przyszły rok można będzie zamawiać w furcie seminarium od jutra.

W piątek przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 klerycy i bracia naszego stowarzyszenia złożą swoją konsekrację czasową.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Od przyszłej niedzieli zapraszamy przez cały październik na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie będziemy je odprawiać o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będą odprawiane we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

3 października w Sanktuarium w Ożarowie rozpocznie się „Boskie Spotkanie". Jest to nowa odsłona Seminarium Odnowy Wiary, której celem jest doświadczenie żywego i bliskiego Boga. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.00. Informacje na ten temat dostępne są na plakacie przed kościołem.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama