Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 01 pażdziernika 2023 r.

rozaniec6Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę, 8 października o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na uroczystości upamiętniające 79. rocznicę zakończenia działań wojennych powstania warszawskiego. Jutro o godz. 10.30 zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem przy skwerze kard. Wyszyńskiego w Ożarowie Maz. a o godz. 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia odbędzie się koncert Zespołu Kameralnego wraz z solistami.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 23.00. Komunię Św. do chorych zaniesiemy w piątek w godzinach porannych. Okazja do spowiedzi dla wszystkich w piątek od godz. 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

We wtorek, 3 października w Sanktuarium w Ożarowie rozpocznie się „Boskie Spotkanie". Jest to nowa odsłona Seminarium Odnowy Wiary, której celem jest doświadczenie żywego i bliskiego Boga. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.00. Informacje na ten temat dostępne są na plakacie przed kościołem.

Zapraszamy na koncert zatytułowany „Nauczycielka i Matka". Wystąpi Bogusław Morka przy akompaniamencie Mariusza Dubrawskiego. Koncert odbędzie się na scenie Ołtarzew w sobotę, 7 października o godz. 19.30 na Scenie Ołtarzew.

Organizujemy wyjazd na Pallotyńskie Czuwanie Młodych w Częstochowie. Odbędzie się ono 28 października. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.