PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 15 października 2023 r.

dzienpapieski23Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i pójdziemy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece bądź lampiony.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00 a w niedziele (poza dzisiejszą) o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Dziś z racji dnia papieskiego po Mszach Św. zbierane są ofiary na stypendia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Organizujemy wyjazd na Pallotyńskie Czuwanie Młodych w Częstochowie. Odbędzie się ono 28 października. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Grzegorz Sowa, kawaler z par. św. Maksymiliana w Warszawie i Kamila Szczepkowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama