PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 29 października 2023 r.

wszyscyswieci12Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00.

W poniedziałek i wtorek zapraszamy na październikowe nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00.

Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on we wtorek, 31 października. Rozpoczęcie o godz. 18.30 Mszą Św. w kościele.

We środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych.

W czwartek obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00 (z jutrznią za zmarłych), 12.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy do kościoła na Godzinę Świętą o 23.00. Komunię Świętą dla chorych przyniesiemy w piątek w godzinach przedpołudniowych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Za zmarłych polecanych w wypominkach pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub w furcie seminarium.

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na wymianę miechów w organach kościelnych.

Organizujemy wyjazd dla dzieci podczas ferii zimowych do Popowa k. Wyszkowa. Odbędzie się on w dniach 14-20 stycznia 2024 r. Więcej informacji i zapisy u księdza Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama