PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 05 listopada 2023 r.

chrystus sluga3Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Do czwartku włącznie za pobożne nawiedzenie cmantarza i modlitwę za zmarłych możemy codziennie uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Taki odpust możemy ofiarować jedynie za zmarłych.

W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.30.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na "Randkę Małżeńską" z elementami tanga argentyńskiego. Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. „Randka Małżeńska" odbędzie się 2 grudnia w hotelu Lamberton. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl.

Za zmarłych polecanych w wypominkach pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub w furcie seminarium.

Na wymianę miechów w organach zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 8.944 PLN. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary na ten cel.

Organizujemy wyjazd dla dzieci podczas ferii zimowych do Popowa k. Wyszkowa. Odbędzie się on w dniach 14-20 stycznia 2024 r. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama