PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 12 listopada 2023 r.

panny1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na "Randkę Małżeńską" z elementami tanga argentyńskiego. Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. „Randka Małżeńska" odbędzie się 2 grudnia w hotelu Lamberton. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl

Zakończona została remont miechów w organach. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł 40 tys. PLN. Dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.

W parafii gościmy dziś zespół „Czeremszyna" z Ukrainy. Po Mszach Świętych zapraszamy na krótki koncert.

Za dwa tygodnie, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata odbędzie się w Warszawie „Orszak Chrystusa Króla". Rozpocznie się on o godz. 12.30 Mszą Św. w archikatedrze warszawskiej i przejdzie Krakowskim Przedmieściem do bazyliki Świętego Krzyża.

Zbliża się czas wizyt kolędowych. Ze względu na to, że wciąż sprowadzają się nowi ludzie do parafii, chcemy znów zrobić kolędę „na zapisy". Pozwoli nam to lepiej zaplanować harmonogram wizyty. Prosimy, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie (kontakt). Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych. Zapisy rozpoczniemy od przyszłej niedzieli.

Wyższe Seminarium Duchowne oraz Związek Inwalidów Wojennych RP zapraszają na koncert zatytułowany: „Wolność... w rytm opery i piosenki". Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 listopada o godz. 19.00 na Scenie Ołtarzew.

Organizujemy wyjazd dla dzieci podczas ferii zimowych do Popowa k. Wyszkowa. Odbędzie się on w dniach 14-20 stycznia 2024 r. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama