PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 03 grudnia 2023 r.

adwent6Rozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek i sobotę o godz. 7.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 18.30 i dodatkowo o godz. 12.00. Po wieczornej Mszy zapraszamy na Akatyst o Najświętszej Maryi Pannie.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Mikroszkoła Św. Maksymiliana Marii Kolbego zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Nawrocką - autorką powieści dla młodzieży, prekursorką nowego nurtu literackiego czyli „angelfiction" i specjalistką w dziedzinie zagrożeń duchowych w kulturze masowej i nie tylko. Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 grudnia 2023 o godzinie 18.00 w sali domu parafialnego przy ul. Kilińskiego 17. Tematem spotkania będą właśnie zagrożenia duchowe w kulturze. Podczas spotkania będzie można zakupić książki pani Małgorzaty.

Przypominamy naszą prośbę, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama