PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 10 grudnia 2023 r.

aniolpustyni2Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek i sobotę o godz. 7.00.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Marcin Przywara SAC, posługujący obecnie we wspólnocie w Lublinie. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach Św. Dalszy program rekolekcji podamy wkrótce.

Przypominamy naszą prośbę, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych. (Zapisując się e-mailem prosimy podać nazwisko, adres i nr telefonu)

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

W najbliższą sobotę zaplanowane jest stawianie choinek w kościele. Mężczyzn, którzy mogliby pomóc zapraszamy tego dnia do kościoła na godz. 9.00.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama