PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 17 grudnia 2023 r.

janchrzciciel18Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas ks. Marcin Przywara SAC, posługujący obecnie we wspólnocie w Lublinie. Dziś nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18..30. Dodatkowo w poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na konferencję zwłaszcza dla rodziców pt.: „Jezus spotkał młodzieńca..." - Poznać i zrozumieć młodzież. We wtorek nauka rekolekcyjna dla dzieci w ramach rorat o 16.30. Okazja do spowiedzi we wszystkie dni pół godziny przed Mszą Św., oraz we wtorek podczas wieczornej adoracji.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 7.00.

Przypominamy naszą prośbę, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 22 grudnia.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Budowanie szopki bożonarodzeniowej zaplanowane jest na najbliższą sobotę. Osoby, które mogłyby i chciałyby pomóc zapraszamy tego dnia do kościoła na godz. 9.00.
W przyszłą niedzielę Msze Św. do południa będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego. Nie będzie natomiast Mszy Św. wieczornej.

Przekazujemy apel policji: W ostatnim czasie znów nasiliły się wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka" czy „na policjanta". Zapamiętajmy najważniejsze: policjanci nigdy nie proszą telefonicznie o udział w „tajnych" operacjach i nigdy nie dzwonią prosząc czy żądając przekazania pieniędzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama