PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 13 marca 2011 r.

kuszenieNabożeństwa Drogi Krzyżowej doprawiamy w piątek: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiamy w niedziele o godz. 17.15.

Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy animatorki Joanny odbędzie się w poniedziałek, 14 marca o godz. 19.00; grupa ks. Krzysztofa tego samego dnia o godz. 19.30.

Scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie i próbę w piątek po Drodze Krzyżowej w domu parafialnym.

Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę, 12 marca o godz. 14.00 w domu parafialnym.

W piątek wszedł na ekrany kin film pt. „Jan Paweł II. Szukałem was”. Polecamy ten film nie tylko ze względu na jego wartości artystyczne i etyczne, ale również dlatego, że świetnie wpisuje się w okres wielkopostny i przygotowanie duchowe do beatyfikacji naszego wielkiego Rodaka.

Dzień skupienia dla grupy „Fioletowej” warszawskich Siedemnastek odbędzie się w przyszłą sobotę, 19 marca. Początek w domu parafialnym o godz. 9.00.

W imieniu rodziców Katarzyny Sałek przekazujemy serdeczne podziękowania parafianom i ofiarodawcom za przekazane w ubiegłą niedzielę datki. Na pokrycie kosztów operacji Kasi zostało zebrane 4.100 PLN.

W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił ks. Leonid Tkaczuk pracujący w Charkowie. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby swojej parafii.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama