PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 14.01.2024

samuelZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś grupa dzieci wyjeżdża na ferie do ośrodka w Popowie. Wyjazd o godz. 16.00 sprzed kościoła. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli zdrowo i bezpiecznie.

W dniach 18-25 stycznia odbywać się będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan obchodzony w tym roku pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga... a swego bliźniego jak siebie samego" (Łk 10,27). Plan spotkań modlitewnych w Warszawie dostępny jest na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej. (zobacz program >>>)

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Walentynkową Randkę Małżeńską z elementami tanga argentyńskiego. Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. Walentynkowa Randka Małżeńska odbędzie się 10 lutego w hotelu Lamberton. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl, w zakładce „małżeństwa".


Wszystkich parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera boże błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama