PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 21 stycznia 2024 r.

Pallotti12Jutro przypada dzień liturgicznego obchodu Uroczystości Św. Wincentego Pallottiego – założyciela pallotynów i pallotynek oraz Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Msze Św. będziemy w kościele sprawować o godz. 7.00 i 18.30.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Do czwartku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan obchodzony w tym roku pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga... a swego bliźniego jak siebie samego" (Łk 10,27). Plan spotkań modlitewnych w Warszawie dostępny jest na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej. (zobacz program >>>)

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Walentynkową Randkę Małżeńską z elementami tanga argentyńskiego. Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. Walentynkowa Randka Małżeńska odbędzie się 10 lutego w hotelu Lamberton. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl, w zakładce „małżeństwa".


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama