PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 28 stycznia 2024 r.

ofiarowanie11Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na „Godzinę Świętą" - adorację wynagradzającą od 23:00 do północy. Do chorych z Komunią Świętą przyjdziemy w piątek przed południem. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 12.00 (z odnowieniem konsekracji) i o 18.30.

Sprzątanie dekoracji świątecznej zaplanowaliśmy na najbliższą sobotę. Panów zapraszamy na godz. 9.00, panie na 11.30. Można przynieść ze sobą narzędzia do demontażu i sprzątania.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Bartłomiej Kukułowicz, kawaler z par. tutejszej i Justyna Anna Piwowarczyk, panna z par. św. Wacława w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama