PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 04 lutego 2024 r.

tesciowaSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wczoraj zaangażowały się w demontaż dekoracji świątecznej i sprzątanie kościoła.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. W czasie tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Od drugiej soboty wielkiego postu, czyli od 24 lutego wystawiane będzie w sali teatralnej Misterium Męki Pańskiej. Zachęcamy, by w furcie seminarium rezerwować sobie bezpłatne wejściówki na wybrany przez siebie termin spektaklu.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Bartłomiej Kukułowicz, kawaler z par. tutejszej i Justyna Anna Piwowarczyk, panna z par. św. Wacława w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama