Światowe Dni Młodzieży 2016 – Zgłoszenie gospodarza

• Pielgrzymi będą w Waszych domach rano i wieczorem od 20 do 26 lipca 2016 roku.
  • Wystarczy zapewnić im nocleg i śniadanie.
  • Nie potrzeba dużo miejsca. Wystarczy pokój dla minimum dwóch osób, z łóżkiem lub materacem.
  • Jedyny dzień, w którym będziecie razem z gośćmi, to niedziela.

Niniejszy formularz służy zgłoszeniu osób, które chciałyby podjąć w swoich domach pielgrzymów w dniach 20 – 25 lipca 2016r. Prosimy o jego wypełnienie i dostarczenie duszpasterzom, ewentualnie pozostawienie w furcie seminarium. Forma drukowana formularza. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące udzielania noclegów zostaną udostępnione w późniejszym czasie.

Poniższe dane są zbierane i przetwarzane w celach duszpasterskich w ramach parafii.

W poniższym oknie prosimy podać:

• Imię i Nazwisko gospodarza
  • Adres zamieszkania
  • Telefon kontaktowy
  • Adres e-mail
  • Ile osób macie możliwość Państwo przyjąć? (min. 2 osoby)
  • Czy potraficie Państwo porozumieć się w języku obcym? Jeśli tak, to w jakim?
  • Pomysły / Uwagi
  • Mogę zaoferować pomoc: (np. transport, logistyka, pomoc medyczna, tłumaczenie, itp.)