PDFDrukujEmail

Spotkania wspólnoty w Wielkim Poście

krzyż18 lutego, w Środę Popielcową tradycyjnie zaczynamy okres Wielkiego Postu. Dla naszej wspólnoty w tym czasie centrum spotkań staje się Droga Krzyżowa dla młodzieży, odbywająca się w naszym kościele w piątki o godz. 19:15.

27 lutego za przygotowanie Drogi Krzyżowej odpowiada nasza wspólnota.

27 marca odbędzie się (prawdopodobnie również o godz. 19:15) Droga Krzyżowa Ulicami Miasta dla wszystkich parafian.

 

Po Drodze Krzyżowej zbieramy się jeszcze na krótkie spotkania w tzw. "kawiarence" (zwanej też "Salą Emaus") w tym samym budynku, co nasz parafialny kościół. Jeśli pragniesz do nas dołączyć, zagadnij nas np. przy okazji Drogi Krzyżowej lub zapytaj w recepcji o Salę Emaus.

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama