PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca 2024 r.

zmartwych11Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać dziś po wieczornej Mszy Św., jutro po Mszy o 10.30, w pozostałe dni oktawy wielkanocnej po Mszy Św. wieczornej.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy do południa jak w każdą niedzielę. Nie będzie wieczornej Mszy o godz. 18.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej odczytane będą w środę po wieczornej Mszy Św w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na „Godzinę Świętą" - adorację wynagradzającą od 23:00 do północy. Do chorych z Komunią Świętą przyjdziemy w piątek przed południem. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Za tydzień będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa będzie dla nas źródłem radości i pokoju. Niech nas ożywia, byśmy tę radość i pokój nieśli do wszystkich spotykanych ludzi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama