PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia 2024 r.

dobrypasterz14Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczęliśmy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Z tej racji od poniedziałku do soboty zapraszamy do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00 w intencji powołań.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.

W imieniu ks. Pawła Jurkowskiego przekazujemy serdecznie podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na pallotyńskie dzieła misyjne ks. Paweł zebrał 6.181 PLN.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na rekolekcje pt. ,,Przysięga małżeńska". Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. Rekolekcje to okazja do pogłębiania jedności i bliskości małżeńskiej. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl w zakładce „projekty → małżeństwa".

Wakacyjny wyjazd dla dzieci do Firleja k. Lublina odbędzie się w dniach 23 – 29 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Podajemy do wiadomości, że uroczystość I Komunii Św. w 2025 r. będzie organizowana w sobotę, 17 maja.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Nicholas Patrick Bartkowiak, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Cybulska, panna z par. Narodzenia Pańskiego w Błoniu
2. Jakub Konrad Jasiński, kawaler z par. tutejszej i Maria Anna Błażejczyk, panna z par. św. Stanisława BM w Kutnie-Łąkoszynie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Parafianom i wszystkim modlącym w naszym kościele życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama