Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 16 czerwca 2024 r.

klosy zbozaDziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Bogdan Rudnicki SAC. Po Mszach Św. będzie możliwość nabycia jego książki pt. „Jesteśmy meldowani tymczasowo".

Uczniów i nauczycieli zapraszamy na dziękczynną Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 7.45.

W przyszłą niedzielę, po wieczornej Mszy Św., tzn. o godz. 19.15, wraz z Seminarium zapraszamy na koncert polskiej muzyki i piosenki z czasów II Rzeczypospolitej. Wystąpi „Stylowa Orkiestra Taneczna" z Lublina. Będzie to Dzień Ojca, więc na Tatusiów będzie czekać specjalna niespodzianka. Zapraszamy serdecznie!

W przyszłą niedzielę grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na wakacje do Firleja na lubelszczyźnie. Wyjazd o godz. 15.00 sprzed kościoła.

Parafianom i wszyskim modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.