Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 03 kwietnia 2011 r.

uzdrowienieRozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Marcin Gontarz SAC – student teologii duchowości na KUL. Plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.15.

Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższy piątek o godz. 19.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Trasa liczyć będzie ok. 2 km. Prosimy zabrać ze sobą świece.

Droga Krzyżowa dla dzieci odprawiona będzie w piątek o godz. 16.00.

Po odbiór strojów pierwszokomunijnych zapraszamy w sobotę, 9 kwietnia; o godz. 15.00 chłopcy a o 15.30 dziewczynki.

Na potrzeby ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2355 PLN. Pieniądze zostały już przekazane na konto Caritas Polska.
W dniach 12-14 kwietnia 2011 r.W salkach katechetycznych naszej Parafii komitet PiS PWZ organizuje świąteczną zbiórkę żywności WIELKANOCNY KOSZYK DOBROCI. Najbardziej preferowane są artykuły z długim terminem przydatności do spożycia, m.in. cukier, mąka, jaja, olej, herbata, kawa, słodycze, przetwory, konserwy, margaryna, masło, kasze, ryż, makaron, a także inne produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnego świątecznego stołu. Zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.

Anna Koźlicka, panna z par. tutejszej
Adrian Jan Siek, kawaler z par. św. Katarzyny w Wieniawie (2)

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy, by Chrystus dotykał i przemieniał nasze serca.