PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 8 maja 2011 r.

emaus1Dziś grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii Msza z godz. 12.00 będzie dziś odprawiona o godz. 12.30.

Dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. przez cały tydzień będzie odprawiana Msza Św. o godz. 17.00. We wtorek dzieci wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do Częstochowy i Gidli.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.oo, w niedziele o 17.30.

We wtorek o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę jubileuszową 25 lecia kapłaństwa współbraci ze wspólnoty w Ołtarzewie i Ożarowie Maz. Mszy przewodniczył będzie ks. Kardynał Józef Glemp.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert dziękczynny za beatyfikację Jana Pawła II. Wystąpi duet „Angelicus” - Natalia i Aleksander Jurkowscy. W programie utwory Bacha, Cacciniego, Durante, Saint-Saëns'a, Schuberta i innych.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą i błogosławieństwem kapłana od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 pięciu pallotyńskim diakonom oraz dwóm diakonom ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa ks. Kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich. Wśród nich będzie dk. Grzegorz Kalbarczyk, który w naszej parafii odbywał przktykę duszpastrską. Zachęcamy do modlitwy w intecji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń.

W przyszłą niedzielę odprawimy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zaprzaszamy na Mszę Św. na godz. 18.00 a po niej na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Żywego Różańca i osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym.

W dniach 08 – 14 lipca organizujemy wyjazd dla dzieci do Św. Katarzyny w Górach Świętokrzyskich. Przybliżony koszt ok. 650 PLN. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Magdalena Matusiak, par. tutejsza
Paweł Rustecki, par. św. Barbary w Nowy Dworze Maz.
2. Romuald Dobosz, par. tutejsza
Anna Maria Urazińska, par. św. Franciszka z Asyżu w Warszawie - Białołęce
3. Aleksandra Iwona Przywoźna, par. Nawrócenia św. Pawła w Małkinii Górnej
Jacek Rukat, par. tutejsza


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama