Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 15 maja 2011 r.

DobrypasterzDziś odprawimy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na Mszę Św. na godz. 18.00 a po niej na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Żywego Różańca i osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.oo, w niedziele o 17.30.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przed kościołem wolontariusze z Domu Samotnej Matki z Dziećmi sprzedają wykonane przez nich stroiki, obrazki i inne artykuły. Pozyskane pieniądze będą przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, przede wszystkim żywności. Za okazaną pomoc składają serdeczne „Bóg zapłać”.

Na cmentarzu ołtarzewskim powstaje projekt dający nowe możliwości co do miejsca pochówku. Jest to pierwsza tego typu realizacja w Polsce, choć istnieją już podobne w wielu katolickich krajach Europy i Ameryki. Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne i prezentację w czwartek o godz. 19.15 w seminarium. (zob. http://www.progettoargeo.it/)

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym.

W piątek o 18.30 zapraszamy na Mszę Św., którą odprawią nasi neoprezbiterzy. Po Mszy udzielą swojego błogosławieństwa prymicyjnego.

1. Aleksandra Iwona Przywoźna, par. Nawrócenia św. Pawła w Małkinii Górnej
Jacek Rukat, par. tutejsza
2. Patrycja Wiśniewska, par. tutejsza
Robert Stanisław Miziołek, par. Miłosierdzia Bożego, Ożarów Maz.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Dobrym Pasterzem.