Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 04 września 2011 r.

dozynkiDziś o godz. 15.00 na boisku UKS Ołtarzew odprawiona będzie Msza Święta w intencji rolników rozpoczynająca obchody Dożynek Gminnych. Od 16.30 trwać będzie festyn dożynkowy.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej po Mszy Św. wieczornej.

W czwartek, 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia w Poznaniu alumni szóstego roku z naszego seminarium złożą wieczystą konsekrację. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chcą się włączyć w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Osoby, które chcą się udać na pielgrzymkę śladem opactw cysterskich w Małopolsce prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę w furcie seminarium.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu pracy.