PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 09 października 2010 r.

dzienpapieski11W związku z XI Dniem Papieskim w kościołach w Polsce po Mszach Św. jest prowadzona zbiórka ofiar na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodzież z ubogich rodzin.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Zbliża się dzień nauczyciela. Z tej okazji zapraszamy nauczycieli na Mszę Św. i spotkanie w czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę, 15 października o godz. 10.00 w domu parafialnym rozpocznie się spotkanie dla pielgrzymów z grupy „Fioletowej” warszawskich „Siedemnastek”.

Oazowiczów: obecnych, byłych i tych, którzy chcieliby włączyć się w tę grupę zapraszamy na Mszę Św., która będzie odprawiona w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy uroczystość 50-lecia profesji zakonnej br. Franciszka Dziczkiewicza SAC. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym dziękczynieniu.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencjach wypisanych na kartkach. Po Mszy Św. wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Od Maryi uczmy się postawy zawierzenia i wdzięczności.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama