PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydzistą Niedzielę Zwykłą 23 października 2011 r.

ksiegaDziś o godz. 16.30 odbędzie się koncert poświęcony Ojcu Świętemu. Wykonana zostanie Msza Koronacyjna C-dur W.A. Mozarta. Wykonawcami będą: chór ARTOS i orkiestra SINFONIA VIVA pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza. Gorąco zachęcamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu!

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek o godz. 20.00. Na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej - w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziś po wszystkich Mszach Świętych klerycy z Grupy Misyjnej zbierają ofiary na potrzeby pallotynskiego seminarium w Keshero w Demokratycznej Republice Konga.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Od Maryi uczmy się, jak kochać Boga i bliźniego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama