PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 06 listopada 2011 r.

kaganek1Członków Żywego Różańca i chętnych do włączenia się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Podczas tego spotkania natąpi uroczyste zawiązanie Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Dziś o godz. 16.00 odprawiona będzie Msza inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy Św. wieczornej.

W piątek przypada Święto Niepodległości. Tego dnia pamiętamy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Dodatkowa Msza Św. w naszym kościele będzie odprawiona o godz. 9.00.

Ogłoszenie ks. Kardynała:

Mając na względzie, że obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, co sprzyja jego rodzinnemu i radosnemu przeżywaniu, po rozważeniu słusznych racji duszpasterskich, mocą posiadanych uprawnień, zgodnie z kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego, udzielam, wszystkim przebywającym w granicach Archidiecezji Warszawskiej, dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

Korzystających z dyspensy zobowiązuję, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego.

Ogłoszenie p. Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego:

6 listopada o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Domu Kultury „Uśmiech” odbędzie się I koncert w ramach IX Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka w Barwach Jesieni” pt: „W świecie baśni Andersena”. Wstęp na koncert jest wolny.

W związku z 93 rocznicą odzyskania niepodległości w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o godz. 10.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny i Miszkańców Mista i Gminy Ożarów Mazowiecki. Po Mszy Św. odbędzie się koncert pt. „Piękna Nasza Polska Cała” w wykonaniu Varsovia Brass Quintet oraz solistów.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Idąc przez naszą codzienność wpatrujmy się nieustannie w Niebo – cel naszej wędrówki.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama