Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 13 listopada 2011 r.

talentsZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalna uroczystość warszawskiej prowincji pallotynów. Kazania podczas Mszy Świętych głosił będzie ks. Andrzej Daniewicz SAC.

Chętnych do śpiewania w scholi dziecięcej zapraszamy na próbę w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 14.00.

W przyszłą niedzielę mieszkańcy Domu Samotnych Matek z Dziećmi na Białołęce będą przed kościołem sprzedawać kartki świąteczne i inne rzeczy wykonane przez mieszkańców ośrodka. Dochód przeznaczony jest na bieżące potrzeby domu.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy cierpią prześladowania za wyznawaną wiarę.