PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 27 listopada 2011r.

adwentRozpoczynamy dziś liturgiczny okres Adwentu – radosny czas oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa, a także czas przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

Msze Św. - Roraty ku czci Matki Bożej będą sprawowane w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Roraty dla dzieci odprawiać będziemy we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dzieci zapraszamy na spowiedź w piątek na godzinę 15.30 i na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo I soboty odprawimy o godz. 18.00.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek po Mszy Św. dla dzieci w domu parafialnym.

Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 14.00.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy w niedzielę 4 grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Dzień skupienia dla grupy „Fioletowej” z Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademickich Grup 17-tek odbędzie się 10 grudnia (sobota) o godz. 10.00 w domu parafialnym.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Matka Boża, Pani Adwentu niech nas wspiera w czuwaniu, abyśmy nie przegapili przychodzącego Boga.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama