PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 11 grudnia 2011r.

janchrzcicielRozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Wojciech Świderski SAC – dyrektor pallotyńskiego ośrodka powołań. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Msze Św. roratnie ku czci Matki Bożej odprawiamy w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Dzieci po rekolekcjach zapraszamy na roraty w czwartek na godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 20.00.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 14.00.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odprawiona będzie dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki. Po Mszy Św. odbędzie się katecheza dla rodziców.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas”.

Na rzecz katolików na Wschodzie zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 1.025 PLN. Pieniądze zostały wpłacone na konto Zespołu Pomocy Kościołowie na Wschodzie.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama