PDFDrukujEmail

Boże Narodzenie 2011

bozenarodzenie3

 

Świętujmy z radością nadejście naszego zbawienia i odkupienia. Świętujmy dzień uroczysty, w którym Ten, co sam jest jedynym i wiekuistym dniem Ojca, zechciał zstąpić w krótki i przemijający dzień doczesności.
św. Augustyn
Wszystkim parafianom oraz tym, którzy modlą się w naszym kościele (także tym, którzy odwiedzają naszą stronę internetową) składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Nowonarodzone Boże Dziecię przynosi nam dar pokoju, abyśmy we wspólnocie Kościoła czuli się jak we własnym domu. Całe nasze serca - ze wszystkim co w nich cennego, ale także z tym co trudne, złóżmy przed żłóbkiem małego Jezusa,
by on to pobłogosławił i przemienił, abyśmy sami mogli stawać się darem dla innych ludzi.

Duszpasterze wraz z całą wspólnotą Pallotyńskiego Seminarium
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama