PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 29.01.2012

ofiarowanie1Dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 zapraszamy na koncert pt. „Złota gwiazdka z Chopinem”. Wykonawcami będą Agnieszka Rybak – organy i Magdalena Kwaśniewska-Kolado – mezzosopran.

Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Szkołę prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten w Kościele jest obchodzony również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji w naszym kościele o godz. 7.00 będzie odprawiona Msza Św. z odnowieniem konsekracji zakonnej sióstr pallotynek, urszulanek, księży pallotynów, orionistów i misjonarzy Krwi Chrystusa. Ta Msza będzie transmitowana przez Radio Maryja. Gorąco zachęcamy do udziału!
Ze względu na transmisję radiową nie będzie już tego dnia żadnej dodatkowej Mszy. Mszę Świętą wieczorną odprawimy jak w dzień powszedni o godz. 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Świętą chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty odprawimy o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W niedzielę, 12 lutego o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone książeczki.

W przyszłą niedzielę w świetlicy OSP w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej 1 w godz. 10.00 – 16.00 odbędzie się akcja „Dzień dawcy szpiku dla Dawida”. Zapraszamy do udziału osoby ogólnie zdrowe w wieku 18-55 lat. Wypełniając odpowiedni formularz i oddając 4 ml krwi do badania można znaleźć się w bazie potencjalnych dawców szpiku. W ten sposób można będzie kiedyś uratować życie potrzebującej osobie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji podczas spotkania.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus – Światłość świata prowadzi nas przez naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama