PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 05.02.2012

jesus_prayerSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone książeczki.

Dziś w świetlicy OSP w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej 1 w godz. 10.00 – 16.00 odbędzie się akcja „Dzień dawcy szpiku dla Dawida”. Zapraszamy do udziału osoby ogólnie zdrowe w wieku 18-55 lat. Wypełniając odpowiedni formularz i oddając 4 ml krwi do badania można znaleźć się w bazie potencjalnych dawców szpiku. W ten sposób można będzie kiedyś uratować życie potrzebującej osobie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji podczas spotkania.

W sobotę, 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 18.30 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą w intencji chorych i wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.

Informujemy, że przez naszą parafię jest organizowany wyjazd wakacyjny dla dzieci. Odbędzie się on w dniach 16 – 23 lipca. Miejscem pobytu będzie ośrodek "Oblasówka" koło Janowca nad Wisłą. Na razie jeszcze nie przyjmujemy zgłoszeń czy rezerwacji. Termin zapisów zostanie podany w niedługim czasie.


 

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Maryja niech nam wyprasza potrzebne łaski, abyśmy potrafili świadczyć na co dzień o Miłości Bożej.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama