PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 12.02.2012

uzdrtredowatego1Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone książeczki.

Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W imieniu Dawida oraz organizatorów akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Dawida” dziękujemy wszystkim, którzy wykazali dużą wrażliwość na potrzeby innych i zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku lub w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu i przebiegu tej akcji. 05 lutego 2012r. w Ożarowie Mazowieckim podczas Dnia Dawcy zarejestrowanych zostało 204 potencjalnych Dawców Szpiku.

Przed kilkoma tygodniami na naszym cmantarzu zostały zdewastowane i okradzione niektóre nagrobki. Prosimy, by osoby poszkodowane zgłaszały ten fakt na policję. Pomoże to w oszacowaniu szkód i postawieniu zarzutów sprawcom, którzy kilka dni temu zostali ujęci.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców do udziału w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Ożarów Mazowiecki”. Projekt skierowany jest do osób nieposiadających komputera z dostępem do internetu oraz spełniających jedno z kryteriów:
- osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
- osoby korzystające ze świadczeń w ramach pomocy społecznej
- uczniowie i studenci pobierający stypendium socjalne.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej gminy www.ozarow-mazowiecki.pl bądź bezpośrednio w Urzędzie Miasta.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama