PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 19.02.2012

uzdrparalityka1Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 16.00 – dla dzieci i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gożkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

W pierwszej połowie października planujemy zorganizować 13-to dniową pielgrzymkę śladami św. Pawła i św. Jana do Turcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z duszpasterzami.

Na prośbę pana Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego jeszcze raz zapraszamy mieszkańców do udziału w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Ożarów Mazowiecki”. Projekt skierowany jest do osób, które nie posiadają komputera z dostępem do internetu oraz spełniają jedno z poniższych kryteriów:
- osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
- osoby korzystające ze świadczeń w ramach pomocy społecznej
- uczniowie i studenci pobierający stypendium socjalne.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej gminy www.ozarow-mazowiecki.pl bądź bezpośrednio w Urzędzie Miasta.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Apostołów niech wyprasza łaski potrzebne nam na każdy dzień.

Duszpasterze

 

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama