PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 26.02.2012

kuszenie1Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Świętą chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty odprawimy o godz. 18.00.

Ze względu na spowiedź i Mszę Św. pierwszopiątkową w tym tygodniu nie będzie nabożeństwa drogi krzyżowej dla dzieci. Dorosłych zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

Spotkanie dla członków żywego różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

Na bocznym ołtarzu św. Antoniego stoi skarbonka na jałmużnę postną. Ofiary, które tam będą złożone zostaną przekazane warszawskiemu Hospicjum Świętego Krzyża.

W pierwszej połowie października planujemy zorganizować 13-to dniową pielgrzymkę śladami św. Pawła i św. Jana do Turcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z duszpasterzami.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama